Oude media

Oude media

Categorie(ën): Offline promotie

KrantenNiet alleen op het internet moet je iedereen laten weten dat jouw website online staat. Ook daarbuiten moeten de mensen er, door jouw website promotie, alles vanaf weten. Dit kun je het beste doen door gebruik te maken van de ‘oude’ media, we hebben het dan natuurlijk over onder andere de kranten, radio en televisie. Schrijf een sterk en spraakmakend persbericht of schrijf gewoon over iets wat jouw website interessant maakt en stuur dit op naar alle media die je maar kunt bedenken. De plaatselijke krant, de Donald Duck, een bekend tijdschrift, de schoolkrant, alles kan.

Spectaculaire persberichten

De Wereld Draait DoorHet is altijd mooi als je een beetje overdrijft in je bericht, zodat de kans groter is dat er een redactie is die ervoor kiest om jou of je website in de schijnwerpers te zetten. De e-mailadressen waar je je bericht naar toe moet sturen kun je bijna altijd vinden op de websites van de media die je wilt bereiken. Als het je lukt om in bijvoorbeeld een tijdschrift te komen zorg je automatisch voor ontzettend veel promotie. Iedereen die geïnteresseerd is in jouw website gaat er even naar toe.

Mailen maar

Misschien heb je zelf geen zin of tijd om op zoek te gaan naar adressen, dus daarom hebben wij er een paar voor je op een rijtje gezet. Een aantal links verwijzen naar een online contactformulier, maar een groot deel bestaat uit e-mailadressen:

Televisie

NaamAdres
De Wereld Draait Doorhttp://dewerelddraaitdoor.vara.nl/
SBS6, Veronica en Net 5persberichten@sbs.nl
Goedemorgen Nederlandhttp://www.kro.nl/
Eén Vandaagredactie@eenvandaag.nl

 

Radio

NaamAdres
BNN Todaybnntoday@bnn.nl
Lunch!http://lunch.ncrv.nl/
Andermans Verenhttp://www.avro.nl/

 

Kranten

NaamAdres
NHDredactie@nhd.nl
NRC Nextnext@nrc.nl
Volkskrantredactie@volkskrant.nl
NRChttp://www.nrc.nl/
Spitsredactie@spitsnet.nl
Daginternet@dag.nl
De Perswebredactie@depers.nl
ADad@ad.nl
Paroolhoofdredactie@parool.nl
Trouwredactie@trouw.nl
Telegraafhttp://www.telegraaf.nl/
Nederlands Dagbladhttp://www.nd.nl/
Metroredactie@metronieuws.nl

 

Tijdschriften

NaamAdres
Computer Ideehttp://www.computeridee.nl/
InternetGidsinfo@igids.nl
Computer!Totaalremco@computertotaal.nl
PCMpcm.redactie@hub.nl
NCRV Gidssaskia@ncrvgids.nl
Mikro Gidsredactie@mikrogids.nl
Avroboderedactie@avrobode.nl
Televizierredactie@televizier.nl
Veronica Magazinehttp://www.veronicamagazine.nl/
TV Gidshttp://www.tvgids.nl/
Troskompashttp://www.troskompas.nl/
Vara Gidspersberichten@vara.nl
Webwereldredactie@webwereld.nl

Gerelateerde artikelen: